#1 2010-04-30 19:46:24

Seth

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-30
Posty: 17
Punktów :   

Seth Clearwater

Imię: Seth

Nazwisko: Clearwater

Rasa: Wilkołak

Wiek: 17 lat

Charakter: Seth jest wesołym i energicznym chłopakiem, bardzo często się śmieje. Nienawidzi siedzieć w jednym miejscu i nic nie robić.

Wygląd: Dość wysoki, lekko zarysowane mięśnie. Seth ma brązowe oczy i takiego samego koloru włosy.

Zainteresowania: Kocha biegać po lesie w postaci wilka, w wolnych chwilach [czyli takich w których jest zbyt zmęczony na bieganie ^^] lubi czasami pstryknąć parę zdjęć.

Historia: Od dziecka mieszkał w La Push, ma starszą siostrę Leah i matkę Sue. Jego ojciec zmarł na zawał serca kiedy chłopak miał 16 lat. Wychowywał się wśród rówieśników, jako jeden z najmłodszych trafił do sfory. Był najbardziej tolerancyjny w stosunku do Cullenów i nawet udało mu się z nimi 'zakumplować'. Nigdy nie ruszał się poza granice stanu, najczęściej przebywał tylko na terenie wilkołaków.

Dar: Przemienia się w piaskowego wilka

Ciekawostki: Ma żołądek bez dna i uwielbia wszelkiego rodzaju slodycze

Offline

 

#2 2010-04-30 19:47:34

Susan

Administrator

11836610
Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 378
Punktów :   

Re: Seth Clearwater

Heh, akcept


Gdy odchodzę od niego obrażona - idzie za mną.|| Gdy patrzę na jego usta - całuje mnie.|| Gdy go popycham i biję - chwyta mnie i nie puszcza.|| Gdy zaczynam do niego przeklinać - całuje mnie i mówi, że kocha.|| Gdy go odpycham - przyciąga mnie do siebie. : *

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serenitynt.pun.pl www.insomniapandemonium.pun.pl www.javaity.pun.pl www.saar.pun.pl www.pwsz-zarzadzanie-2010.pun.pl