#1 2010-05-20 12:09:33

 Sayuri

Wampir

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-20
Posty: 162
Punktów :   

Karta Sayuri

Imię: Sayuri
Wiek rzeczywisty: 95 lat
Wiek ciała: 17 lat
Rasa: Wampir
Wygląd: Sayuri to drobna dziewczyna. Pa porcelanowe oczy i dość długie włosy. Ma długie nogi i kształtne usta. Ma bardzo kobiecy styl. Zwykle ubiera się w sukienki, albo spódniczki
Charakter: Jest miłą, pomocną dziewczyną. Chyba jak każda, lubi czasem poplotkować. Nie lubi dziewczyn, które już przy pierwszym poznaniu biorą się za podrywanie. Nie szaleje za chłopakami, twierdzi że miłość sama do niej przyjdzie.
Krótka historia: Urodziła się w Korei południowej. Została przemieniona w europie, gdy była na wycieczce. Miała wtedy 17 lat i już nigdy nie wróciła do jej rodzinnego domu.
Ciekawostki: Przez ok.25 lat służyła w Volterze, i dalej jest tam mile widziana. Bardzo lubi bajki Disney'a
Dar: Jest najszybsza i najsilniejsza, z wampirzyc. Jest niewiele wampirów, który są od niej szybsi i silniejsi. Świetnie radzi sobie w walce wręcz. Dzięki temu była z Volturi

Ostatnio edytowany przez Sayuri (2010-05-20 20:46:42)


漢字汉字 心 力 漢字

Offline

 

#2 2010-05-21 19:21:16

Susan

Administrator

11836610
Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 378
Punktów :   

Re: Karta Sayuri

akcept


Gdy odchodzę od niego obrażona - idzie za mną.|| Gdy patrzę na jego usta - całuje mnie.|| Gdy go popycham i biję - chwyta mnie i nie puszcza.|| Gdy zaczynam do niego przeklinać - całuje mnie i mówi, że kocha.|| Gdy go odpycham - przyciąga mnie do siebie. : *

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grabakugan.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.harys.pun.pl www.ptakiozdobne.pun.pl www.pokemontime.pun.pl