#1 2010-05-01 09:49:14

Sophie Foster

Zmiennokształtny

Zarejestrowany: 2010-05-01
Posty: 87
Punktów :   

Karta Sophie

Imiona: Sophie Andrea

Nazwisko: Foster

Rasa: Zmiennokształtny

Wiek: 20 lat

Charakter: Jest strasznie sympatyczna, przyjacielska. Nigdy się na nikogo nie wkurza. Zawsze wszystkim wybacza. Jest wrażliwa, ale też otwarta i pewna siebie. Często robi z siebie debilkę, ale taka jej natura. Często się śmieje.

Wygląd: Ma proste, długie, ciemne włosy i ciemne, duże oczy. Ma bardzo gładką skóre. Jest średniego wzrostu ok.165. Ma długie zgrabne nogi.

Historia: Pochodzi ze stanu Tennessee. Przeprowadzała się często, więc nie można określić jej dokładnego miejsca zamieszkania w dziciństwie. Była z rodziną bardzo zżyta. Miała w domu bardzo przyjazną atmosfere. Gdy miała 19 lat wyprowadziła się wraz z siostrą z domu i mieszkały to tu, to tam. Jej siostrze (Kate) bardzo się spodobało mieszkanie w NY i tam została. Sophie chciała więcej natury więc podróżowała po USA i przyjechała tu.

Ciekawostki: Ma talent do wszystkiego. Lubi podróżować, ciągnie ją do natury.

Ostatnio edytowany przez Sophie Foster (2010-05-01 09:50:16)

Offline

 

#2 2010-05-01 11:59:32

Susan

Administrator

11836610
Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 378
Punktów :   

Re: Karta Sophie

akcept xD


Gdy odchodzę od niego obrażona - idzie za mną.|| Gdy patrzę na jego usta - całuje mnie.|| Gdy go popycham i biję - chwyta mnie i nie puszcza.|| Gdy zaczynam do niego przeklinać - całuje mnie i mówi, że kocha.|| Gdy go odpycham - przyciąga mnie do siebie. : *

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedwaymenag.pun.pl www.ptakiozdobne.pun.pl www.harys.pun.pl www.vsdhl.pun.pl www.pokemontime.pun.pl